Loading color scheme

Jedná se hlavně o horizontální a vertikální prostupy rozvodů, jako například elektrických kabelových svazků a lávek, vzduchotechniky, topení, chlazení, rozvody vody a kanalizace, ale i ocelové a betonové nosné konstrukce.

Dle Vyhlášky č.246/2001 Sb. jsou požární ucpávky požárně bezpečnostními zařízeními a je nutné provádět jejich pravidelnou kontrolu dvakrát ročně.

Realizace požárních ucpávek provádíme pomocí systémů Dunamenti, Intumex a HILTI. Používáme postupy stanovené výrobcem na ucpávky kabelů a kabelových svazků, kovových a plastových trubek, těsnění spár v prostupech.

Realizace

Součástí dodávky je provedení označení a vypracování seznamu ucpávek včetně zakreslení do půdorysů PD.

Společnost Europe Automotive Holding a.s. je oprávněna k montáži a revizi požárních ucpávek dle vyhl. 246/2001Sb., §6, odst.2, § 10 odst.2 §7 systémem HILTI, INTUMEX a DUNAMENTI
Osvědčení se vztahuje na provádění protipožárního zabezpečení prostupů kabelových tras, plastového potrubí, kovového potrubí, stavebních spár a protipožárních nástřiků/nátěrů kabelů, včetně provádění předepsaných kontrolních prací podle vyhlášky MV ČR č.246/2001Sb.

Produkty z kategorie protipožárních ucpávek, tj.

  • protipožární manžety
  • tmely
  • zpěňující pásy
  • protipožární pásky
  • nátěry
  • protipožární lamináty
  • pružné bloky
  • protipožární sáčky
Provádíme stěhování strojů, výrobních linek, nadrozměrné přepravy včetně připojení na veškerá média. Montujeme potrubní rozvody, VZT a elektro. Nabízíme kompletní inženýrskou činnost pro přípravu a realizaci zakázek. Zakázky realizujeme po celé Evropské Unii.
linearicons-fire

Stěhování strojů

Společnost Europe Automotive Holding a.s. nabízí kompletní a profesionální stěhování strojů a zařízení, montáž a demontáž všech provozních médií, přípravu a zajištění veškeré manipulační či transportní techniky, včetně klasické, nebo nadrozměrné přepravy. Poradenství před i v průběhu realizace stěhování.

linearicons-sun

Instalace médií

Europe Automotive Holding a.s. realizuje dodávky energetických celků, instalace médií v oblasti výstavby a rekonstrukce zdrojů tepla, elektrické energie, akumulačních zdrojů energie a tepelných rozvodů. Nabízíme komplexní řešení energetických staveb a inženýrské činnosti, zpracování projektové dokumentace až po následnou realizaci – dodávku, montáž a uvedení do provozu.

linearicons-factory2

Požárně-bezpečnostní řešení a izolace

Protipožární ochrana staveb je důležitou součástí požární ochrany. Požární ucpávky mají za úkol zabránit šíření požáru a vzniklého kouře a tím minimalizovat škody na zdraví a majetku.

Nejslabším místem staveb při vypuknutí požáru jsou stavební prostupy instalací, otvory mezi jednotlivými požárními úseky, různé uzávěry a nosné konstrukce. 

linearicons-drop2

Ocelové konstrukce

Europe Automotive Holding a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti výroby ocelových konstrukcí a zámečnické výroby. Realizujeme ocelové konstrukce spojené s průmyslovou výrobou, vestavby do hal, dopravníky, regály a přípravky, nebo ocelové konstrukce jako jsou energomosty, podesty, násypky, vany a další příslušenství pro energetiku.