Loading color scheme

Pronájem manipulační techniky i s odborným dohledem

V rámci společnosti Europe Automotive Holding si uvědomujeme sociální a environmentální odpovědnost vůči lidem a našemu okolí a stále hledáme cesty, jak zvýšit efektivitu využívání již existujících aktiv našeho portfolia.

Je tak logickým vyústěním, že manipulační techniku nabízíme k zapůjčení, a to i s odborným personálem, ale postupně.

 

Potřebujete manipulační techniku, ale nevíte, která je opravdu vhodná?

V rámci pronájmu naší techniky jde o první krok spolupráce. Je důležité si vybrat opravdu takové stroje, které jsou pro daný typ přepravy a manipulace určené. S tímto krokem vám může pomoci náš odborný personál.

Pomůže vám zvolit takové řešení, které nejefektivněji zvládne vámi požadované úkony. Proto je dobré přesně vědět, co se bude stěhovat, v jaké lokalitě, ale například i terén či další okolnosti, které mohou být potenciální překážkou.

 

Zaškolíme váš personál nebo vám poskytneme specializované pracovníky

Prakticky vzato nabízíme dvě možnosti v případě, že již nemáte obsluhu, pro kterou je manipulace a ovládání techniky denním chlebem.

 

Pronájem strojů včetně obsluhy

Jak už název napovídá, celý proces je možné nechat na nás. Ušetří se extra čas strávený školením a máte jistotu, že zakázka bude v rukou našich odborníků, kteří mají s obsluhou dlouhodobé zkušenosti.

Zaškolíme váš personál

Tento krok je možný, ale z důvodu časové efektivity není vždy nejvhodnější. Různé typy mechaniky mají různé nároky na obsluhu a může být časově náročné celé školení provádět - především v případech, kdy školená osoba nemá zkušenosti s přepravou a manipulací těžkých strojů.

 

Jak funguje doprava strojů na místo?

 

Celá doprava je na nás. Vy pouze zvolíte místo, kam a kdy mají být stroje doručeny a o víc se nestaráte.

Přeprava nadměrného nákladu je pro nás běžnou aktivitou, kterou jsme schopni provést rychle a spolehlivě, a to bez nutnosti ramp a jeřábů na vyložení techniky.

 

Jak se řeší porucha stroje v době pronájmu?

 

Ačkoli to není běžná situace, stát se může cokoliv a je třeba být připraveni na všechny okolnosti.

Pokud na takovou situaci přijde, ihned posíláme servisního technika, který se o servis stroje postará. V případě, že by šlo o rozsáhlejší poruchu a servisní tým by nedokázal v krátkém čase techniku zprovoznit, okamžitě k vám přepravíme náhradní manipulační techniku - samozřejmě na naše vlastní náklady.

 

V rámci pronájmu máte nárok na plnou technickou podporu

 

Každý máme otázky a je běžné, že něco nemusí jít podle představ.

V případě, že stroje obsluhuje váš již zaškolený personál a máte jakékoliv dotazy a potřebujete radu, jsme vám stále k dispozici - součástí služby je telefonická podpora.

Mimo to dodáváme stroje s uživatelskými manuály, které by měly zodpovědět všechny potenciální otázky.

 

Závěrem

 

V rámci pronájmu nabízíme portálové jeřáby, pick and carry jeřáby, vysokozdvižné vozíky nebo pracovní plošiny a zdvihací techniku.

V případě, že máte zájem o pronájem či konzultaci, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo ZDE. Pokud vás zajímají konkrétní nabídky strojů určených k pronájmu, můžete navštívit stránku na našich webových stránkách ZDE