Loading color scheme

Nadrozměrná přeprava po ČR a celé EU. Spolehlivě, rychle a dostupně

Jednou z klíčových služeb, kterou jako Europe Automotive Holding a.s. nabízíme svým klientům, je nadrozměrná přeprava.

Většina našich klientů je z oblasti B2B a běžnou součástí naší práce je přeprava těžkých strojů, montážních linek, jeřábů a další manipulační techniky stejně jako průmyslových strojů a s tím spojené technologie. 

 

Součástí je i mezinárodní kamionová přeprava.

 

Nejsme pouze lokálním přepravcem v rámci České republiky, ale působíme po celé Evropě. Od roku 2008, kdy byla společnost založena, jsme přepravili tisíce tun nákladů a po celé Evropě najezdili stovky tisíc kilometrů.

 

Na základě těchto zkušeností můžeme garantovat naprostou znalost evropského přepravního systému a eliminovat jakékoliv potíže spojené s přepravou. Přepravujeme v rámci lokálních legislativních a silničních pravidel. Současně všechna práce probíhá v rámci nejvyššího bezpečnostního standardu BOZP.

 

Jak probíhá spolupráce?

 

Na základě potřeb projektu provedeme důkladnou analýzu a naplánujeme Vám celý proces od A do Z. 

 

  1. Zpracujeme Vám přepravní trasy a zajistíme veškerá nutná povolení včetně doprovodu.
  2. Zabezpečíme průjezdnost přepravní trasy.
  3. Pomůžeme s výběrem ekonomicky nejvhodnějšího způsobu přepravy, nakládky, vykládky nebo balení.

 

Ceník nadrozměrné přepravy

 

Ceny se kalkulují pro každý jednotlivý projekt zvlášť. Právě kvůli komplexnosti a množství proměnných, které se liší projekt od projektu. 

Hlavní body, které mají vliv na cenotvorbu jsou charakteristika přepravovaného nákladu (množství, rozměr, specifikace atd.) a destinace (odkud a kam budeme náklad přepravovat).

 

Co všechno dokážeme přepravit?

 

Složitě budete hledat těžký a nadrozměrný náklad, který by nám byl cizí. 

 

Pro naše partnery zajišťujeme převoz mechanizace jako jsou vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny, manipulátory, jeřáby, nakladače. Dále přepravu forem a nástrojů, vstřikovacích lisů nebo robotů.

K tomu využíváme širokou škálu přepravní techniky. Příkladem může být speciální návěs Meusburger s nosností 45 tun.

 

Běžně přepravujeme i vlastní manipulační techniku - současně poskytujeme i služby jako pronájem manipulační techniky, stěhování strojů v halách a venkovních oblastech, servis nebo instalace technologií.

Z naší flotily převážíme mechanizaci jako např. Valla 250E, TriLifter TL 65 ( TL 100), vysokozdvižný vozík Hyster nebo hydraulické jeřáby Enerpac SL 400 a LiftSystems SC 4160.