Loading color scheme

Shrnutí pracovního roku v EAH

Nové možnosti digitálních nástrojů nám pomáhají k řízení projektů po celé Evropské unii.

To vše bezpečně nejen pro naše zaměstnance, ale hlavně pro klienty. V uplynulém roce hovoří za vše naše realizované projekty. S námi se nemusíte bát realizovat vaše naplánované realizace.

I přes světovou situaci, která ovládla celý svět, naše společnost Europe Automotive Holding a. s. realizovala zakázky po celé Evropě. Naše projekty se uskutečnily například na Slovensku, v Itálii, Francii, Německu, Holandsku, Belgii a dalších zemí EU. Covid předstransformoval vše od nových standardů bezpečnosti až po zdraví pracovníků. Naši zaměstnanci jsou již od celého roku 2020 pravidelně testování na přítomnost nákazy COVID-19, čímž předcházíme šíření viru na pracovišti nejem našem, ale i našich klientů. Zajištění bezpečnosti ozonem vozového parku a firmy se tak stalo běžnou záležitostí a k vám (zákazníkům) jezdíme bezpečně. 

“Bezpečnost našich pracovníků, ale i klientů je pro nás na prvním místě, proto jsme opatření zavedli hned začátkem celosvětové pandemie a snažíme se dělat maximum.“ uvedl Josef Bureš, ředitel společnosti. 

 

eah handling automotive news 1

 

I přes zavřené hranice, jsme navštívili 16 zemí EU

Dlouho zavřené hranice nás naučili pracovat z České republiky a otevřeli nové možnosti využití digitálních technologií. Díky videu a kamerám jsme byli schopni zajišťovat veškerou práci a servis i na vzdálených místech v zahraničí a neohrozit projekty před jejich dokončením. Nabídli jsme tak zcela nové portfolio služeb, kdy dokážeme se zákazníkem eliminovat osobní kontakt. EAH se jako jedna z mála firem dokáže postarat o celý balík služeb - instalace a připojení, demontáže, montáže nebo transport těžkých břemen, opravdu kdekoliv a bez ohrožení výroby. Díky flexibilitě a využití síly digitálních nástrojů jsme letos spolupracovali na projektech v 16 zemích.¨

Navázali jsme několik nových spoluprací s významnými klienty, díky kterým mohla naše společnost realizovat technologicky zajímavé projekty. Jednalo se především o přesun starých závodů, jejich relokaci a otevření závodů nových. Podařilo se nám také vyhrát výběrové řízení na zakázku realizace chlazení ve velkokapacitním skladu potravin na Moravě.

 

eah handling automotive news 2

 

TriLifter je vždy číslo 1 

Veškeré stěhování a transfery provádíme pomocí moderní zdvihací a manipulační techniky, která je pravidelně revidována, příkladem toho může být jeden z nejvytěžovanějších strojů TriLifter TL 65. Při naší práci si tak můžeme být stoprocentně jistí, že jsou splněny podmínky k zajištění bezpečnosti a hladkého průběhu projektu. Naším standardem je i to, že investujeme do udržitelnosti a jsme si vědomi našich závazků k planetě. V uplynulém období jsme snížili emise našich vozů hlavně díky tomu, že je většina naší techniky na elektrický pohon s nulovými emisemi CO2.

 

V roce 2021 je pro nás klíčové obhájení platnosti certifikací. Plánujeme představení nového užitkového vozidla Fiat Ducato L4H2, které splňuje normu EURO 6. Výbavu rozšíří nové nářadí značky ENERPAC, ale také další stroj TriLifter TL100 a vysokozdvižný vozík Hyster S 7.00 XL. 

 

Europe Automotive Holding připravuje nové možnosti přepravy těžkých břemen. Sledujte naše aktuality, těšíme se, až Vám je představíme.