Loading color scheme

EAH v roce 2021

Rok 2021 přinesl pro mnoho z nás řadu výzev jak v osobním, tak pracovním životě.

Přesto však ho hodnotíme jako úspěšný a celou naši společnost posunul dál. 

Podařilo se nám splnit několik velkých projektů zejména v rámci relokací výrobních závodů, které pro nás představují nejzajímavější část našeho businessu. Přes přetrvávající hygienické restrikce zejména při cestování do zahraničí se nám podařilo uzavřít 28 nových spoluprací. Celkový počet zakázek, od těch nejmenších po ty největší, se uzavřel na čísle 457 a počet hodin, které jsme nad nimi strávili na čísle 139 600. Během toho jsme s naší flotilou ujeli 702 820 km v 19 zemích Evropy a Asie. 

Bezpečnost na prvním místě

Stejně jako po celou dobu pandemie klademe velký důraz na bezpečnost našich zaměstnanců a hygienická opatření. Přestože některé kroky nejsou příliš populární, i nadále držíme 100% proočkovanost našich zaměstnanců. Chráníme tím nejen nás, ale také provozy našich klientů, které při montážích navštěvují. Očkované zaměstnance však i nadále pravidelně testujeme, abychom snížili riziko nákazy na minimum. 

Rozšířili jsme řady našich techniků

A u zaměstnanců ještě chvíli zůstaneme. Soustředili jsme se také na rozšíření našeho pracovního kolektivu a během celého roku jsme pořádali pravidelné náborové kampaně. Díky nim se nám podařilo získat větší množství kolegů na technické pozice. U každého nového zaměstnance navíc požadujeme očkování, bez kterého ho naše společnost nezaměstná. 

Pořídili jsme novou techniku

Rozšířili jsme také náš vozový park, a to od běžných automobilů po unikátní mechanizace, které jsou v Česku, ale i v evropském měřítku na té nejvyšší úrovni. Obměnou vozového parku prošlo 5 osobních a dodávkových automobilů od značek Škoda a Fiat a 4 nová transportní vozidla z řad těžké techniky. Tím nejzajímavějším je samohybný podvozek SPMT Cometto ECO 1000, který je jediný tohoto typu v Česku. 

Snížili jsme naši environmetální stopu

Nezapomínali jsme ale ani na naši ekologickou stopu. V celém našem areálu jsme přistoupili k výměně osvětlení za šetrnější LED variantu. Díky tomu jsme snížili energetickou bilanci osvětlení o dvě třetiny. Povedlo se nám také vyprodukovat 251 766 kWh díky vlastním fotovoltaickým technologiím. 

Poděkování patří vám

Na závěr bychom rádi poděkovali všem partnerům a zaměstnancům za to, že stáli po našem boku v uplynulém roce. Všem vám přejeme hodně štěstí do toho následujícího a těšíme se na společné projekty. 

Děkujeme! 

- Josef Bureš