Loading color scheme

Nový sedlový podvalník Faymonville MULTIMAX

Snažíme se, aby naše technika držela krok s dobou a byla vždy moderní a spolehlivá.

Díky tomu můžeme nabízet kvalitní služby a vylepšovat naše schopnosti. Do rozšiřování našeho vozového parku jsme se tedy pustili hned od začátku roku 2022. Nový přírůstek se tentokrát týká přepravní techniky. 

Společnost Faymonville je předním světovým dodavatelem podvalníků, přívěsů a modulárních vozidel vhodných pro všechny přepravní příležitosti. Všestranná zařízení se pyšní vysokou kvalitou a spolehlivostí, kterou společně oceníme při různých typech transferů. 

Náš nový Faymonville MULTIMAX 6 je 6-nápravový sedlový podvalník s dvojitými hydraulickými rampami, který dokonale vyhovuje našim požadavkům. Pojďme se podívat na jeho technické vlastnosti. 

 

  • Maximální zatížení náprav 72.000 kg
  • Maximální zatížení sedla 25.000 kg
  • Celková váha 97.000 kg
  • Délka labutího krku 4.100 mm
  • Šířka labutího krku 2.480 mm

 

Díky těmto vlastnostem je vhodný pro náročné transfery se specifickými přepravními potřebami. Jeho robustní konstrukce s vysokým bodovým zatížením z něj dělá skvělého pomocníka pro různorodé stěhovací úkoly, ať už v Česku nebo zahraničí. 

V současné době je sedlový podvalník v plném provozu. Hned po příjezdu se vydal plnit první zakázky, ze kterých vám brzy přineseme zajímavé informace. 

V případě, že byste se chtěli dozvědět více informací o naší mechanizaci, kontaktujte prosím naše technické oddělení.