Kariéra

Projektový manažer

Právě hledáme

Pracovní náplň:

  • Příprava a zajišťování realizací projektů v závodech našich zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek, získávání nových zákazníků
  • Samostatné řízení projektu ve spolupráci s projektovým týmem i se zákazníkem
  • Příprava a kontrola podkladů k fakturaci a předání díla zákazníkovi
  • Zpracování a dohlížení na plnění projektu, podpora montážních pracovníků
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a ostatními členy týmu EAH
  • Navrhování schémat a obsazení realizačního týmu pro konkrétní projekt
  • Budování a udržování efektivních vztahů se zákazníky
  • Reporting průběhu a výsledků projektu
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
  • Cestování po celé ČR a EU

Požadujeme:

  • Alespoň SŠ technického směru
  • AJ / NJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost profesionálně, reprezentativně a efektivně komunikovat
  • ŘP sk. B
  • Zkušenost v oblasti řízení projektů
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Organizační schopnosti
  • Výhodou praxe v oboru
  • Výhodou znalost dalšího cizího jazyka

Nabízíme:

  • práce na hpp / spolupráce na živnostenský list nebo SoD
  • Práce na dobu neurčitou
  • Telefon, PC
  • Služební vozidlo (i k soukromým účelům)
  • Parkování v areálu
  • Roční odměny na základě hospodářského výsledku
  • Pravidelná školení
  • Sportovní a kulturní aktivity, firemní akce, vánoční večírky
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci s unikátní techniku
  • Cestování po EU
  • Možnost zajištění školení a průkaz na obsluhu VZV, plošin, jeřábů, vazačské zkoušky, svářečského průkazu, atd.

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Kontaktujte nás na: petra.buresova@eah.cz či telefonicky na +420 607 747 439