Loading color scheme

Pronájem vzv ceník

🚛🔝 Nabídka půjčovny vysokozdvižných vozíků (vzv) od Europe Automotive Holding a.s. - využijte výhodných cenových podmínek! 🔝🚛

Číst více

EAH v roce 2020

Rok 2020 se blíží ke konci a nutno si přiznat, že to byl pro nás všechny nelehký rok. Ovlivnil nejen náš pracovní, ale i osobní život.

Číst více

ISO - recertifikace 2020

Naše společnost v letošním roce úspěšně prošla certifikačním auditem. Splnili jsme veškeré požadavky a jsme dále držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018.

Číst více

Dezinfikujeme ozónem

Pro zajištění zdraví a bezpečnosti našich pracovníků, pravidelně od dubna 2020 dezinfikujeme všechny prostory naší společnosti ozónem. Dále pak ozónem dezinfikujeme náš kompletní vozový park.

Číst více

Nový silák v teamu EAH – TriLifter TL 100

V EAH máme velkou radost, že vám můžeme představit naší novou posilu pro manipulace s těžkými břemeny. Jedná se o halový jeřáb od společnosti Riggers – TriLifter TL 100 s nosností až 50ton. Tento skvělý stroj se vyznačuje velmi dobrými parametry nosnosti, zdvihu i rozměrů a je perfektní posilou do naší flotily těžké mechanizace.

Číst více

Nová posila – HYSTER S 7.00 XL

Pro zkapacitnění našich služeb, přibyla v červenci 2020 nová posila do teamu EAH a to HYSTER S 7.00 XL. Tento skvělý stroj se vyznačuje velmi dobrými parametry nosnosti, zdvihu i rozměrů a je perfektním pomocníkem při naší náročné práci.

Číst více

Nákup nového nářadí ENERPAC

Koncem září 2020, byl ukončen výběr dodavatele elektrických hydraulických čerpadel. Za dodavatele byla vybrána společnost ENERPAC. V říjnu 2020 naše společnost přebrala kompletní dodávku objednaného sortimentu ENERPAC, která mimo jiné zahrnovala hadice, rozdělovače, rychlospojky apod. a tyto sestavy budou využívány především pro ovládání kompletní řady válců RSM a RCS v nosnostech od 10t až po 75t.

Číst více

HYSTER S 7.00 XL s jeřábovým ramenem

Novým strojem v naší flotile je stroj HYSTER S 7.00 XL2, který je navíc vybaven hydraulickým jeřábovým ramenem s nosností až 6tun a sklápěcími vidlemi o nosnosti 8tun. Tyto prvky jsou pro naší práci velkým přínosem a dovolují nám manipulovat s břemeny ve stísněných prostorech.

Číst více

Chráníme své blízké proti COVID 19

V EAH bereme prevenci vážně, proto jsou naši pracovníci vybavení gelovou desinfekcí, desinfekcí ANTICOVID. Výrobní a kancelářské prostory jsou dezinfikovány pomocí dezinfekce ozónem, ATICOVID a využíváme sterilizace UV zářením. Vozidla a mechanizace jsou pravidelně každý den dezinfikována pomocí speciální dezinfekce AERA-DES.

Číst více

Nákup nového nářadí ENERPAC

Koncem února 2020, byl ukončen výběr dodavatele hydraulických válců a příslušenství. Za dodavatele byla vybrána společnost ENERPAC. Na konci března 2020 naše společnost přebrala kompletní dodávku objednaného sortimentu ENERPAC, která mimo jiné zahrnovala kompletní řady válců RSM a RCS v nosnostech od 10t až po 75t včetně dalšího příslušenství jako jsou hydraulická čerpadla a hadice.

Číst více