Loading color scheme

O nás

Firma Europe Automotive Holding a.s. patří k předním společnostem v oboru se zaměřením na průmyslové montáže, stěhování a transfery strojních zařízení a instalace energetických a technologických rozvodů. Společnost byla založena v roce 2008, kdy vedení společnosti zahájilo nabídku služeb v oboru servisu, instalací energetických a technologických rozvodů, stěhování strojů a technologických celků.

V dalších letech se poskytování služeb rozšířilo o nadrozměrnou přepravu, výrobu jednoúčelových strojů, instalace průmyslových izolací, pronájem mechanizace a jeřábnické práce.

V souvislosti s rozšiřováním aktivit a neustálým rozvojem personálu, strojního vybavení, certifikací, mohla naše společnost realizovat ty nejnáročnější zakázky v České republice i zahraničí.

Cílem společnosti je neustálý rozvoj po technické i personální stránce, odvádět práce a dodávky v co nejlepší kvalitě a poskytovat našim klientům co největší možnou podporu, proto má zaveden certifikovaný systém řízení kvality, environmentu a managementu bezpečnosti práce.

Mnoho let zkušeností

Naši pracovníci jsou opravdovými odborníky a profesionály v oboru. Většina našich pracovníků se podílela na řadě významných projektů od výstavby elektráren, tepelných zdrojů, automobilek, tiskáren až po projekty ve zbrojařském průmyslu nebo jaderné energetice.

Více informací

Životní prostředí

Důležitým cílem společnosti Europe Automotive Holding a.s. je soulad svých aktivit s podmínkami udržitelného rozvoje. Vedení společnosti se trvale zavazuje snižovat negativní dopady a neustále zlepšovat vztah k životnímu prostředí.

Více informací

2008 - Vznik společnosti
Firma zahájila svoji obchodní činnost zaměřenou na výrobu jednoúčelových výrobních strojů pro automobilový průmysl. Dále postupně rozšiřovala nabízené služby.
2010 - Provozovna Liberec
Zřízení nové provozovny Liberec. Certifikace společnosti na systém managementu kvality ISO 9001. Nákup montážních vozidel a rozšíření transportní mechanizace.
2012 - Rozšiřování služeb
Provozní údržba energetiky a servis pro společnost Magna Exteriors & Interiors (BOHEMIA) s.r.o. Servis VZT a chlazení pro lakovny.
2013 - Nové sídlo společnosti
Certifikace na systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001. Generální servisní smlouva na dodávky, servis a transfery pro evropskou síť Faurecia. Získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb a zahájen provoz oční optiky.
2014 - Rozšíření prostor
Spolupráce s Coca-cola HBC Česko a Slovensko. Nákup nových servisních vozidel a mechanizace. Rozšíření provozovny Liberec o 360 m2.
2015 - Nová technika
Speciální zdvihací technika Lift Systems na 145 tun. Transportní techniky MAN a Meusburger pro přepravu těžkých nákladů a mechanizace, zřízení pojízdné montážní dílny.
2016 - Jeřáb VALLA 25 tun
Nákup speciálního halového jeřábu VALLA 25 tun. Příprava plánovaného rozšíření provozovny Liberec. Příprava na certifikaci systému managementu životního prostředí EMS 14001.
2017 - nové sídlo společnosti
Přesun provozovny Liberec do nových moderních prostor. Pořízení nové mechanizace jako VZV a další montážní zařízení. VZV Hyster S150A 7 tun a JUNG 100tun. Instalace tepelných čerpadel pro vytápění celé provozovny. Realizace významného projektu kompletní relokace závodu AVIA Motors.
2018 - TriLifter & NEXEN
Rok 2018 byl velice náročný a na skladbu zakázek velice pestrý. V lednu naše společnost obdržela nominaci na instalace strojních technologií do nově budovaného závodu Nexen Tire Europe. Pořízení nového technického vybavení Riggers TriLifter TL65 Pick & Carry jeřáb, Hyster S150A a další. Nová zasedací místnost v sídle společnosti, rozšíření a modernizace vozového parku.
2019 - ENERPAC SL 400
V lednu 2019 bylo pořízeno nové zdvihací zařízení s nosností 400 tun ENERPAC SL 400, které bylo ihned nasazeno do akcí. V tomto roce byla naše společnost vybrána pro několik kompletních transferů celých společností v automotive. Úspěšné absolvování certifikace ISO EMS 14 001. Modernizace firemního vozového parku. Příprava nových poboček v ČR, Slovensku a Německu.