Kariéra

Automechanik

Právě hledáme

Pracovní náplň:

  • Opravy a údržba svěřeného vozového parku
  • Diagnostika závad
  • Stanovení způsobu opravy
  • Údržba prostorů dílny
  • Aktivní spolupráce se zbytkem týmu
  • Práce na montážích strojů a zařízení

Požadujeme:

  • SOU – automechanik
  • ŘP sk. B
  • Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
  • Dobré organizační schopnosti
  • Aktivní přístup
  • Výhodu ŘP sk. C+E
  • Výhodou zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme:

  • práce na hpp / spolupráce na živnostenský list nebo SoD
  • Práce na dobu neurčitou
  • Parkování v areálu
  • Roční odměny na základě hospodářského výsledku
  • Pravidelná školení
  • Sportovní a kulturní aktivity, firemní akce, vánoční večírky
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci s unikátní techniku
  • Cestování po EU
  • Možnost zajištění školení a průkaz na obsluhu VZV, plošin, jeřábů, vazačské zkoušky, svářečského průkazu, atd.

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Kontaktujte nás na: petra.buresova@eah.cz či telefonicky na +420 607 747 439